Музей образотворчого мистецтва та народознавства

Сьогодні, як ніколи, кожен з нас потребує розуміння, взаємоповаги, животоків народної мудрості. І ми, вчителі, робимо все для того, щоб наші учні в цьому житті були розумними, відчували підтримку і повагу, були потрібними на цій землі. Не секрет, що історія, культура, традиції народу вчать нас бути гідними.

І ось уже 25 років існує наш музей, який, до речі, збирався руками учителів, дітей і їх батьками. Наш музей є осередком не тільки знань, але й душі.

Основне завдання музею – виховне і пізнавальне. Зібраний матеріал дає змогу розповісти і показати роботи народних умільців нашого краю, виховувати в учнів любов до людей праці, до природи, до рідного краю. На уроках, народознавства ми, вчителі, використовуємо матеріали музею. Музей відображає епоху старих часів, бо народна творчість бере корні із далекого минулого. Тому й хочеться показати побут нашого народу, предмети домашнього вжитку, роботи митців.

Музей є зброєю на уроках літератури, історії, природознавства, музики, образотворчого мистецтва.

У музеї проходять зустрічі з цікавими людьми, виставки творчих робіт як жителів нашого міста, так і учнів нашої школи, вечори, виховні години, уроки народознавства.

Робота в музеї підпорядкована плану, який утверджує рада музею. Музей має графік проведення екскурсій. Члени музею проводять уроки народознавства, екскурсії для учнів молодших класів, є учасниками вечорів, виховних годин, зустрічей з цікавими людьми.

Музей є скарбницею методичної літератури для вчителів різних предметів, де вони зможуть знайти матеріал для виховної години, для бесід з учнями й батьками, матеріал для своїх уроків.

До вашої уваги надається презентація шкільного музею народознавства

Кiлькiсть переглядiв: 970

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.