Гордість школи 2018-2019 н. р.
Бондаренко Олександр 1-Б клас
· I місце у міському конкурсі «Герої поруч» (творчий керівник Козаченко Л.О.)
· I місце у міському конкурсі витинанок (творчий керівник Козаченко Л.О.)
· I місце у міському конкурсі-виставці сучасної м’якої іграшки «Дитячі улюбленці» (творчий керівник Козаченко Л.О.)
Гайко Артем 1-Б клас
· I місцеу міській виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання (творчий керівник Козаченко Л.О.)
Устінченко Гліб 1-Б клас
· III місце у міському конкурсі-виставці «Чарівний світ орігамі» (творчий керівник Козаченко Л.О.)
· подяка за участь у конкурсі «Молодь за безпеку дорожнього руху» (творчий керівник Козаченко Л.О.)
Рак Марія 1-Б клас
· Подяка за високу майстерність, оригінальність у міській виставці-конкурсі «Прикрасимо ялинку разом» (творчий керівник Козаченко Л.О.)
Баканов Назар 1-Б клас
· III місцеу міському конкурсі дитячих малюнків «Кращий пожежний – це ти обережний(творчий керівник Козаченко Л.О.)
Сухорська Анастасія 1-Б клас
· подяка за участь уміському конкурсі-виставці «Чарівний світ орігамі» (творчий керівник Козаченко Л.О.)
Семіволков Всеволод 1-Б клас
· переможець у конкурсі «Природа і творчість» (творчий керівник Козаченко Л.О.)
Головчанський Дмитро 2-А клас
· II місце у міському конкурсі-виставці сучасної м’якої іграшки «Дитячі улюбленці» (творчий керівник Гребенюк С.О.)
Пономарьов Назар 2-А клас
· переможець у конкурсі «Природа і творчість» » (творчий керівник Гребенюк С.О.)
Ігнатов Георгій 2-А клас
· I місце у міській виставці-конкурсі «Український сувенір» (творчий керівник Гребенюк С.О.)
Киященко Матвій 2-А клас
· Подяка за участь у Всеукраїнському конкурсі «Сіверський Донець очима молоді» (творчий керівник Гребенюк С.О.)
Брабров Микита 2-А клас
I місце у міській виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання (творчий керівник Гребенюк С.О.)
Андрєєв Олександр 2-А клас
· подяка за участь у конкурсі «Молодь за безпеку дорожнього руху» (творчий керівник Гребенюк С.О.)
· III місце у міському конкурсі малюнків «День Соборності» (творчий керівник Гребенюк С.О.)
· I місце у міському конкурсі дитячих малюнків «Кращий пожежний – це ти обережний» (творчий керівник Гребенюк С.О.)
Соболь Вероніка 2-Б клас
· II місце у міському конкурсі «Змагаймося за нове життя» (творчий керівник Носач О. Л.)
· II місце у міській виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання(творчий керівник Носач О. Л.)
· II місце у міському конкурсі дитячих малюнків «Кращий пожежний – це ти обережний» (творчий керівник Носач О. Л.)
Івоніна Марія 2-Б клас
· III місце у міському конкурсі «Змагаймося за нове життя» (творчий керівник Носач О. Л.)
Шакіров Назар 2 – Б клас
· III місце у міському конкурсі «Змагаймося за нове життя» (творчий керівник Носач О. Л.)
Лисенко Іван 2-Б клас
· IIIмісце у міському конкурсі «Змагаймося за нове життя» (творчий керівник Носач О. Л.)
Сухорська Ганна 2-Б клас
· II місце у міському конкурсі «Проби пера» (творчий керівник Носач О. Л.)
Панаід Богдан 2-Б клас
· Подяка за оригінальність у міському конкурсі малюнків «День Соборності» (творчий керівник Носач О. Л.)
· II місце у міському конкурсі дитячих малюнків «Кращий пожежний – це ти обережний»(творчий керівник Носач О. Л.)
Устінченко Ігор 3-А клас
· I місце у міському конкурсі «Космічні фантазії» (творчий керівник Лісовцова Г.А.)
Семіволков Тимур 4-А клас
· переможець у конкурсі «Природа і творчість» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)
Грігорян Ліана 4- А клас
· I місце у міському конкурсі краси «Міні-Міс 2019» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)
Бєлашова Анастасія 4-А клас
· I місце у міському конкурсі «Космічні фантазії» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)
· III місце у міському конкурсі «Проби пера» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)
Дзюба Анастасія 4-А клас
· Подяка за оригінальність у міському конкурсі малюнків «День Соборності» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)
Орзул Соф’я 5-Б клас
· подяка за участь у конкурсі «Молодь за безпеку дорожнього руху» (творчий керівник Рак Г.С.)
· II місце у міському конкурсі «Космічні фантазії» (творчий керівник Рак Г.С.)
· I місце у міському конкурсі малюнків «День Соборності» (творчий керівник Рак Г.С.)
· II місце у міській виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання(творчий керівник Рак Г.С.)
Морозов Дмитро 5-Б клас
· III місце у міському конкурсі «Космічні фантазії» (творчий керівник Рак Г.С.)
Бажинова Таїсія 5-Б клас
· III місце у міській виставці-конкурсі «Зимові фантазії» (творчий керівник Рак Г.С.)
Бєлянський Володимир 5-А клас
· III місцеу міській виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання (творчий керівник Сухініна І.А.)
Морозова Анастасія 8 клас
· III місце у міському конкурсі з писанкарства
Воробйов Ростислав 8 клас
· III місце у міському конкурсі «Герої поруч» (творчий керівник Бондаренко Н.В.)
Варванін Ілля 8 клас
· II місце у міському конкурсі «Космічні фантазії» (творчий керівник Бондаренко Н.В.)
Пастушенко Вероніка 9 клас
· II місце у міському конкурсі віршів та малюнків В.О.Сухомлинського (творчий керівник Загоруйко В.В.)
· II місце у міському конкурсі «Героїв пам’ятаємо імена» (творчий керівник Загоруйко В.В.)
Дука Денис 9 клас
· III місце у міському конкурсі «Світ моделей» (творчий керівник Мостіпанов І.М.)
· III місце у регіональному конкурсі «Сузір’я колискової Донбасу» (номінація «Мирне небо Донбасу») (творчий керівник Мостіпанов І.М.)
Богданов Михайло 9 клас
· III місце у міському конкурсі «Світ моделей» (творчий керівник Мостіпанов І.М.)
· III місце у регіональному конкурсі «Сузір’я колискової Донбасу» (номінація «Мирне небо Донбасу») (творчий керівник Мостіпанов І.М.)
Сосюра Юлія 11 клас
· III місцеу міському конкурсі витинанок (творчий керівник Худолій Л.В.)
Волошина Валерія 11 клас
· I місце у міському конкурсі-виставці сучасної м’якої іграшки «Дитячі улюбленці» (творчий керівник Худолій Л.В.)
Коментарi