Гордість школи 2018-2019 н. р.

Бондаренко Олександр 1-Б клас

· I місце у міському конкурсі «Герої поруч» (творчий керівник Козаченко Л.О.)

· I місце у міському конкурсі витинанок (творчий керівник Козаченко Л.О.)

· I місце у міському конкурсі-виставці сучасної м’якої іграшки «Дитячі улюбленці» (творчий керівник Козаченко Л.О.)

Гайко Артем 1-Б клас

· I місцеу міській виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання (творчий керівник Козаченко Л.О.)

Устінченко Гліб 1-Б клас

· III місце у міському конкурсі-виставці «Чарівний світ орігамі» (творчий керівник Козаченко Л.О.)

· подяка за участь у конкурсі «Молодь за безпеку дорожнього руху» (творчий керівник Козаченко Л.О.)

Рак Марія 1-Б клас

· Подяка за високу майстерність, оригінальність у міській виставці-конкурсі «Прикрасимо ялинку разом» (творчий керівник Козаченко Л.О.)

Баканов Назар 1-Б клас

· III місцеу міському конкурсі дитячих малюнків «Кращий пожежний – це ти обережний(творчий керівник Козаченко Л.О.)

Сухорська Анастасія 1-Б клас

· подяка за участь уміському конкурсі-виставці «Чарівний світ орігамі» (творчий керівник Козаченко Л.О.)

Семіволков Всеволод 1-Б клас

· переможець у конкурсі «Природа і творчість» (творчий керівник Козаченко Л.О.)

Головчанський Дмитро 2-А клас

· II місце у міському конкурсі-виставці сучасної м’якої іграшки «Дитячі улюбленці» (творчий керівник Гребенюк С.О.)

Пономарьов Назар 2-А клас

· переможець у конкурсі «Природа і творчість» » (творчий керівник Гребенюк С.О.)

Ігнатов Георгій 2-А клас

· I місце у міській виставці-конкурсі «Український сувенір» (творчий керівник Гребенюк С.О.)

Киященко Матвій 2-А клас

· Подяка за участь у Всеукраїнському конкурсі «Сіверський Донець очима молоді» (творчий керівник Гребенюк С.О.)

Брабров Микита 2-А клас

I місце у міській виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання (творчий керівник Гребенюк С.О.)

Андрєєв Олександр 2-А клас

· подяка за участь у конкурсі «Молодь за безпеку дорожнього руху» (творчий керівник Гребенюк С.О.)

· III місце у міському конкурсі малюнків «День Соборності» (творчий керівник Гребенюк С.О.)

· I місце у міському конкурсі дитячих малюнків «Кращий пожежний – це ти обережний» (творчий керівник Гребенюк С.О.)

Соболь Вероніка 2-Б клас

· II місце у міському конкурсі «Змагаймося за нове життя» (творчий керівник Носач О. Л.)

· II місце у міській виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання(творчий керівник Носач О. Л.)

· II місце у міському конкурсі дитячих малюнків «Кращий пожежний – це ти обережний» (творчий керівник Носач О. Л.)

Івоніна Марія 2-Б клас

· III місце у міському конкурсі «Змагаймося за нове життя» (творчий керівник Носач О. Л.)

Шакіров Назар 2 – Б клас

· III місце у міському конкурсі «Змагаймося за нове життя» (творчий керівник Носач О. Л.)

Лисенко Іван 2-Б клас

· IIIмісце у міському конкурсі «Змагаймося за нове життя» (творчий керівник Носач О. Л.)

Сухорська Ганна 2-Б клас

· II місце у міському конкурсі «Проби пера» (творчий керівник Носач О. Л.)

Панаід Богдан 2-Б клас

· Подяка за оригінальність у міському конкурсі малюнків «День Соборності» (творчий керівник Носач О. Л.)

· II місце у міському конкурсі дитячих малюнків «Кращий пожежний – це ти обережний»(творчий керівник Носач О. Л.)

Устінченко Ігор 3-А клас

· I місце у міському конкурсі «Космічні фантазії» (творчий керівник Лісовцова Г.А.)

Семіволков Тимур 4-А клас

· переможець у конкурсі «Природа і творчість» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

Грігорян Ліана 4- А клас

· I місце у міському конкурсі краси «Міні-Міс 2019» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

Бєлашова Анастасія 4-А клас

· I місце у міському конкурсі «Космічні фантазії» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

· III місце у міському конкурсі «Проби пера» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

Дзюба Анастасія 4-А клас

· Подяка за оригінальність у міському конкурсі малюнків «День Соборності» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

Орзул Соф’я 5-Б клас

· подяка за участь у конкурсі «Молодь за безпеку дорожнього руху» (творчий керівник Рак Г.С.)

· II місце у міському конкурсі «Космічні фантазії» (творчий керівник Рак Г.С.)

· I місце у міському конкурсі малюнків «День Соборності» (творчий керівник Рак Г.С.)

· II місце у міській виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання(творчий керівник Рак Г.С.)

Морозов Дмитро 5-Б клас

· III місце у міському конкурсі «Космічні фантазії» (творчий керівник Рак Г.С.)

Бажинова Таїсія 5-Б клас

· III місце у міській виставці-конкурсі «Зимові фантазії» (творчий керівник Рак Г.С.)

Бєлянський Володимир 5-А клас

· III місцеу міській виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання (творчий керівник Сухініна І.А.)

Морозова Анастасія 8 клас

· III місце у міському конкурсі з писанкарства

Воробйов Ростислав 8 клас

· III місце у міському конкурсі «Герої поруч» (творчий керівник Бондаренко Н.В.)

Варванін Ілля 8 клас

· II місце у міському конкурсі «Космічні фантазії» (творчий керівник Бондаренко Н.В.)

Пастушенко Вероніка 9 клас

· II місце у міському конкурсі віршів та малюнків В.О.Сухомлинського (творчий керівник Загоруйко В.В.)

· II місце у міському конкурсі «Героїв пам’ятаємо імена» (творчий керівник Загоруйко В.В.)

Дука Денис 9 клас

· III місце у міському конкурсі «Світ моделей» (творчий керівник Мостіпанов І.М.)

· III місце у регіональному конкурсі «Сузір’я колискової Донбасу» (номінація «Мирне небо Донбасу») (творчий керівник Мостіпанов І.М.)

Богданов Михайло 9 клас

· III місце у міському конкурсі «Світ моделей» (творчий керівник Мостіпанов І.М.)

· III місце у регіональному конкурсі «Сузір’я колискової Донбасу» (номінація «Мирне небо Донбасу») (творчий керівник Мостіпанов І.М.)

Сосюра Юлія 11 клас

· III місцеу міському конкурсі витинанок (творчий керівник Худолій Л.В.)

Волошина Валерія 11 клас

· I місце у міському конкурсі-виставці сучасної м’якої іграшки «Дитячі улюбленці» (творчий керівник Худолій Л.В.)

Активісти д/о «Хвиля» (Воробйов Ростислав 8 клас, Фомичова Аліна 8 клас, Пастушенко Вероніка 9 клас, Мінкин Єгор 11 клас, Ямпольська Наталія 9 клас, Білогурова Карина 9 клас) - ІІІ місце у міському конкурсі агітбригад ДЮП «Хай вогонь в серцях палає, а пожеж хай не буває» ( творчі керівники Азарова С.М., Загоруйко В.В.)
Рій «Залізні вовки» (Дука Денис 9 клас, Богданов Михайло 9 клас , Фомичова Аліна 8 клас, Пастушенко Вероніка 9 клас, Воробйов Ростислав 8 клас, Івахненко Ігор 7 клас, Дибтан Микита 8 клас, Леонов Валера 8 клас)-ІІ місце у конкурсі «Ватра. Слава героям!» у рамках міського етапу Всеукраїнської дитячо- юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (творчі керівники Азарова С.М., Загоруйко В.В.)
Кiлькiсть переглядiв: 29

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.