Андрєєв Олександр 1-А клас

· І місце у Всеукраїському конкурсі «Ми за тверезе життя» (керівник Гребенюк С.О.)

Васильченко Кирило 1-А клас

· III місце у міському конкурсі поробок "Новорічна композиція" (керівник Гребенюк С.О.)

Горобець Сергій 1-А клас

· I місце у міському конкурсі поробок "Новорічна композиція" (керівник Гребенюк С.О.)

Ігнатов Георгій 1-А клас

· I місце у міському конкурсі "Український сувенір» (керівник Гребенюк С.О.)

Варванін Іван1-А клас

· переможець міського конкурсу читців В.Сосюри «Любіть Україну..» в номінації «Наймолодші учасники» (керівник Гребенюк С.О.)

Діденко Максим 1-А клас

· I місце у міському конкурсі-виставці виробів технічого моделювання (керівник Гребенюк С.О.)

· ІІІ місце у міському конкурсі «М’яка іграшка» (керівник Гребенюк С.О.)

Сухарська Ганна 1-Б клас

· II місце у міському конкурсі-виставці виробів технічого моделювання (керівник Очиченко О.Л.)

Соболь Вероніка1-Б клас

· переможець міського конкурсу читців В.Сосюри «Любіть Україну..» в номінації «Наймолодші учасники» (керівник Очиченко О.Л.)

· І місце у міському конкурсі краси «Міні-міс 2018» (керівник Очиченко О.Л.)

Гайнутдінов Тимур 2-А клас

· II місце у міському конкурсі-виставці виробів технічого моделювання (керівник Лісовцова Г.А.)

Устінченко Ігор 2-А клас

· III місце у міському конкурсі поробок "Новорічна композиція" (керівник Лісовцова Г.А.)

· І місце у міському конкурсі санбюлетнів «Ми проти туберкульозу» (керівник Лісовцова Г.А.)

Семіволков Тимур 3-А клас

· III місце у міському конкурсі «Український сувенір» (керівник Яблуненко Ю.Г.)

Осіпова Анастасія 3 – Б клас

· ІІІ місце у міському конкурсі-виставці виробів технічого моделювання(керівник Швець І.М.)

Яцюк Аліна 4 -А клас

· I місцеуміському поетичному конкурсі "Проба пера" (керівник Гриценко Г.О.)

Орзул Софія 4 – Б клас

· І місце у конкурсі «Технічне моделювання» (керівник Козаченко Л.О.)

· ІІІ місце уміському конкурсі «Чому я поважаю професію військового» (керівник Козаченко Л.О.)

Бажинова Таїсія 4-Б клас

· II місце у міському конкурсі поробок "Новорічна композиція"(керівник Козаченко Л.О.)

· II місце міському конкурсі читців В.Сосюри «Любіть Україну..»(керівник Козаченко Л.О.)

Дем’яненко Олександра 4-Б клас

· III місце у міському конкурсі читців В.Сосюри «Любіть Україну» (керівник Козаченко Л.О.)

Ковальова Тетяна 4-Б клас

· III місце у міському конкурсі читців В.Сосюри «Любіть Україну» (керівник Козаченко Л.О.)

Панченко Нікалєта 4 – Б клас

· І місце у міському конкурсі «Барви рідного слова» (керівник Козаченко Л.О.)

Боровських Дар’я 5 клас

· Подяка за активну участь у міському поетичному конкурсі "Проба пера" (керівник Денищук Ю.Ю.)

· ІІ місце у міському конкурсі «М’яка іграшка» (керівник Денищук Ю.Ю.)

Орзул Дмитро 7 клас

· І місце у конкурсі «Технічне моделювання» (керівник Бондаренко Н.В.)

· II місце у міському конкурсі "Наш пошук і творчість, тобі-Україно!" (керівник Бондаренко Н.В.)

Косман Ганна 7 клас

· І місце у міському поетичному конкурсі "Герої поруч" (керівник Бондаренко Н.В.)

Месечко Михайло 7 клас

· І місце у міському поетичному конкурсі "Проба пера" (керівник Бондаренко Н.В.)

· ІІ місце у міському конкурсі «Барви рідного слова» (керівник Бондаренко Н.В.)

Фомичова Аліна 7 клас

· III місце у міському конкурсі читців В.Сосюри «Любіть Україну»(керівник Бондаренко Н.В.)

Воробйов Ростислав 7 клас

· III місце у міському конкурсі «Чому я поважаю професію військового»(керівник Бондаренко Н.В.)

· ІІІ місце у міському конкурсі «Барви рідного слова» (керівник Загоруйко В.В.)

Білогурова Карина 8клас

· ІІІ місце у міській виставці - конкурсі дитячої творчості «Знай і люби свій край» (керівник Граневська К. М.)

Богданов Михайло 8 клас

· ІІ місце у міських змаганнях паперових моделей літаків «Паперові крила» (керівник Мостіпанов І.М.)

· ІІІ місце у регіональному фестивалі «Сузірья колискової Донбасу» (керівник Мостіпанов І.М.)

Януш Данило 8 клас

· ІІІ місце у регіональному фестивалі «Сузірья колискової Донбасу» (керівник Мостіпанов І.М.)

Сібіркіна Віра 8 клас

· ІІІ місце у міському етапіІІІ Міжнародного українсько –литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя» (керівник Граневська К. М.)

Порохняк Анастасія 10 клас

· II місцев міському конкурсі читців В.Сосюри «Любіть Україну» (керівник Загоруйко В.В.)

· ІІІ місце у регіональному фестивалі «Сузірья колискової Донбасу» (керівник Загоруйко В.В.)

Волошина Валерія 10 клас

· · ІІ місце у міському конкурсі краси «Міс 2018», звання «Міс інтелект» (керівник Загоруйко В.В.)

· І місце у міському конкурсі «М’яка іграшка» (керівник Худолій Л.В.)

Могилкіна Олеся 10 клас

· І місце у міському правовому марафоні в Лисичанскому педагогічному коледжі (керівник Сухініна І.А.)

Попроцька Олена 10 клас

· І місце у міському правовому марафоні в Лисичанскому педагогічному коледжі (керівник Сухініна І.А.)

Активісти д/о «Хвиля», команда «На зелений» (Косман Ганна 7 клас, Тарасова Марія 7 клас, Воробйов Ростислав 7 клас, Жуков Микола 7 клас, Олійник Дарья 7 клас, Столяренко Анастасія 7 клас, Фомичова Аліна 7 клас, Пастушенко Вероніка 8 клас, Дука Денис 8 клас, Богданов Михайло 8 клас, Сібіркіна Віра 8 клас, Бєлогурова Карина 8 клас, Ямпольська Наталія 8 клас, Барсамян Ани 8 клас, Семенова Анастасія 8 клас)

· ІІІ місце у міському конкурсі КВК ЮІР (керівники Азарова С.М., Загоруйко В.В.)

Активісти д/о «Хвиля», рій «Залізні вовки» (Мінкін Єгор 10 клас, Погребак Олександр 10 клас, Порохняк Анастасія 10 клас, Могилкіна Олеся 10 клас, Щербак Арсен 9 клас, Гордієнко Сергій 9 клас, Дука Денис 8 клас, Януш Данило 8 клас, Богданов Михайло 8 клас)

· ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Кiлькiсть переглядiв: 113

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.