Пономарьова Євгенія 2 – А клас

· І місце в міському конкурсі «Змагаймося за нове життя» (керівник Яблуненко Ю.Г.)

· ІІІ місце в конкурсі «Як я буду захищати Батьківщину» (керівник Яблуненко Ю.Г.)

Осіпова Анастасія 2 – Б клас - І місце у Всеукраїнському конкурсі «Я маю право» (керівник Швець І.М.)
Орзул Софія 3 – Б клас

· ІІ місце у конкурсі «Технічне моделювання» (керівник Козаченко Л.О.)

· ІІ місце в міському конкурсі «Змагаймося за нове життя» (керівник Козаченко Л.О.)

Панченко Нікалєта 3 – Б клас - ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Мінна безпека» (керівник Козаченко Л.О.)
Волкова Віолетта 3 – Б клас - ІІІ місце в міському конкурсі «Ми за тверезе життя» (керівник Козаченко Л.О.)
Золотарьова Валерія 4 клас - ІІ місце у міському конкурсі «Барви рідного слова» (керівник Гребенюк С.О.)
Подкова Лана 4 клас

· І місце у міському конкурсі «Писанка – натхнення душі» (керівник Гребенюк С.О.)

· І місце в міському конкурсі «Чудовий світ орігамі» (керівник Гребенюк С.О.)

Федак Світлана 4 клас - дипломант конкурсу «Ми сила твоя, Україна» (керівники Гребенюк С.О.)
Шитілов Іларіон 5 клас - ІІ місце у міському конкурсі «Змагаймося за нове життя» (керівник Сидоренко Г.Л.)
Тарасова Марія 6 клас - ІІ місце у міських спортивних змаганнях «Повір у себе» (керівник Бондаренко Н.В.)
Месечко Михайло 6 клас - ІІ місце в обласному конкурсі «В дитинстві відкриваєш материк, котрий потім назвеш ти Батьківщина» (керівник Бондаренко Н.В.)
Орзул Дмитро 6 клас

· ІІІ місце у конкурсі «Технічне моделювання» (керівник Бондаренко Н.В.)

· ІІ місце в міському конкурсі «Змагаймося за нове життя» (керівник Бондаренко Н.В.)

Олійник Дар’я 6 клас - ІІ місце у міському конкурсі «Змагаймося за нове життя» (керівник Бондаренко Н.В.)
Яценко Олександр 7 клас - ІІІ місце у конкурсі «Паперові крила» в номінації «Круговий переліт» (керівник Мостіпанов І.М.)
Сібіркіна Віра 7 клас

· дипломант конкурсу «Ми сила твоя, Україна» (керівник Граневська К.М.)

· переможець конкурсу «Природа і творчість» в номінації «Приз глядацьких симпатій» (керівник Граневська К.М.)

Порохняк Анастасія 9 – А клас - лауреат конкурсу «Духовные истоки русской литературы» (керівник Черевата Л.І.)
Ганя Анастасія 9 – А клас - участь у конкурсі «Міс осінь – 2016 р.» та перемога в номінації «Міс солодкість» (керівники Азарова С.М., Загоруйко В.В.)
Мільцев Максим 9-Б клас

· ІІ місце у регіональному фестивалі «Сузір’я колискової Донбасу» (керівник Мостіпанов І.М.)

· І місце в міському конкурсі «Чудовий світ орігамі» (керівник

Худолій Л.В.)

Волошина Валерія 9 – Б клас

· ІІ місце у регіональному конкурсі «Борітеся-поборете» (керівник Котова З.М.)

· ІІІ місце в міському конкурсі «Подарунок матусі» (керівник Худолій Л.В.)

· переможець міського конкурсу «Лідер року» в номінації «Активна лідерська позиція» (керівник Загоруйко В.В.)

Могилкіна Олеся 9 – Б клас

· І місце у Всеукраїнському конкурсі «Об’єднаймося брати мої» (керівник Бондаренко Н.В.)

· диплом І ступеня в конкурсі «Проба пера» (керівник Бондаренко Н.В.)

Мінін Владислав 9 – Б клас - переможець конкурсу «Природа і творчість» в номінації «Приз глядацьких симпатій» (керівник Худолій Л.В.)
Активісти д/о «Хвиля» (Кушнір Катерина 6 клас, Косман Ганна 6 клас, Фомичова Аліна 6 клас, Пастушенко Вероніка 7 клас, Дука Денис 7 клас, Діденко Анастасія 9-Б клас, Мінкін Єгор 9-А клас) - ІІІ місце у міському конкурсі агітбригад «Ми за здоровий спосіб життя» (керівники Азарова С.М., Загоруйко В.В.)
Д/о «Хвиля» нагороджена грамотою за активну участь у міському конкурсі на кращу організацію виховної роботи «Зроби крок» та входить у 10-ку найкращих дитячих організацій міста (керівники Азарова С.М., Загоруйко В.В.)
Кiлькiсть переглядiв: 107

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.