Про переведення до наступного класу учнів 1-8 класів

Відділ освіти Лисичанської міської ради

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Наказ

Від 27.05.2016р. № 39 /к

сс

На підставі наказу відділу освіти «Про закінчення навчального року» № від протоколу педагогічної ради №___від 26.05.2016р.

НАКАЗУЮ:

1.Перевести до наступного класу учнів:

1-Б класу до 2-Б класу у складі :

1. Гриценко Віра Андріївна

2. Нещерет Марія Василівна

3. Осіпова Анастасія Ігорівна

4. Романов Владислав Олексійович

5. Тулба Дмитро Іванович

6. Федоров Артур Романович

7. Хомич Владислав Олександрович

8. Лиманський Іван

9. Євсєєва Наталія

10. Ілюкевич Вадим

11. Олейник Артур

12. Литвишко Анастасія

13. Рогова Карина

14. Тимофеєва Ганна Юріївна

1-А класу до 2-А класу у складі :

1. Бєлашова Анастасія Антонівна

2. Бичкова Дар’я Олексіївна

3. Василенко Ангеліна Дмитрівна

4. Галяутдінов Даніїл Сергійович

5. Гонцул Нікіта Олександрович

6. Грігорян Ліана Оганесівна

7. Демченко Ігор Олегович

8. Дзюба Анастасія Максимівна

9. Жукова Вероніка Михайлівна

10. Кафтанов Вадим Олександрович

11. Кнежнк Анастасія Станіславівна

12. Красюк Артем Артурович

13. Кучеренко Рамір Юрійович

14. Кушнір Артем Дмитрович

15. Маілян Арам Горович

16. Овчаренко Андрій Сергійович

17. Понедільченко Дмитро Євгенович

18. Пономарьова Євгенія Олександрівна

19. Савков Костянтин Миколайович

20. Сєдих Вероніка Олексанрівна

21. Семіволков Тимур Анатолійович

22. Скляров Ігор Володимирович

23. Сорокін Артем Дмитрович

24. Ковальов Сабір Сабірович

2-Акласу до 3-А класу у складі:

1. Кошелєва Вікторія Романівна

2. Корольов Максим Ігорович

3. Коростильова Євгенія Романівна

4. Потьомкіна Дар’я Олексіївна

5. Осипов Олександр Володимирович

6. Ротачов Михайло Андрійович

7. Русанов Іван Іванович

8. Савіночкін Олександр Олександрович

9. Зубко Денис Сергійович

10. Сердюченко Яків Васильович

11. Лещенко Анастасія Анатоліївна

12. Рогай Артем Олександрович

13. Новікова Юлія Олександрівна

14. Лисенко Даніїл Олександрович

15. Белянський Володимир Володимирович

16. Овчаренко Нікіта Сергійович

17. Януша Адам Олександрович

18. Яцюк Аліна Олександрівна

2-Б класу до 3-Б класу у складі:

1. Антонов Антон Олександрович

2. Бажинова Таісія Олександрівна

3. Борисов Кирило Андрійович

4. Дем’яненко Олександра Артемівна

5. Кисельов Лев Костянтинович

6. Коваленко Тетяна Михайлівна

7. Конфендрат Степан Вікторович

8. Моргун Аліна Олександрівна

9. Морозов Дмитро Олександрович

10. Орзул Софія Володимирівна

11. Панченко Нікалєта Євгенівна

12. Рибченко Степан Сергійович

13. Сєвєріна Поліна Денисівна

14. Сичова Вікторія Василіївна

15. Ханжов Данило Вікторович

16. Черниченко Дарина Віталіївна

17. Шенцев Ярослав Сергійович

18. Яровий Артем Дмитрович

19. Височин Микита Володимирович

20. Стаценко Софія Олександрівна

21. Поляченко Ілля Олександрович

22. Нероденко Кирило Михайлович

23. Коптєв Ілля Олександрович

24. Волкова Віолета Олександрівна

25. Булатов Артур Максимович

3 класу до 4 класу у складі:

1. Бокій Емілія Ростиславівна

2. Боровських Дар’я Олегівна

3. Данилов Олександр Ілліч

4. Євсєєва Олександра Андріївна

5. Євсєєва Надія Андріївна

6. Золотарьова Валерія Ігорівна

7. Зубков Максим Ігорович

8. Косман Данііл Віталійович

9. Крайнова Дарина Ігорівна

10. Лісовцова Владислава Андріївна

11. Манойліна Поліна Федорівна

12. Мелешко Олександра Дмитрівна

13. Мустафа Назар Анатолійович

14. Перепелицина Софія Олексіївна

15. Подкова Лана Дмитрівна

16. Ронжин Микита Костянтинович

17. Рубан Владислав Олександрович

18. Рубан Ксенія Валеріївна

19. Тремполець Мирослава Сергіївна

20. Федак Світлана Денисівна

21. Шуйма Євгеній Романович

22. Яценко Данііл Сергійович

23. Пономарьов Святослав Олександрович

24. Болгов Олександр Олекасандрович

25. Шенькарук Софія Вікторівна


4-А класу до 5-А класу у складі:

1. Буряк Руслан Владимирович

2. Васильев Ярослав Валерьевич

3. Гуков Максим Станиславович

4. Дорожко Назарий Владимирович

5. Ивахненко Игорь Сергеевич

6. Жемчужников Богдан Васильевич

7. Климова Валерия Дмитриевна

8. Огородова Алёна Антоновна

9. Позднякова Татьяна Юрьевна

10. Рябко Максим Сергеевич

11. Савкова Маргарита Николаевна

12. Фёдоров Антон Иванович

13. Шпак Никита Михайлович

14. Облапинский Кирило

15. Герасименюк Ілля Володимирович

16. Удовенко Максим Андрійович

4-Б класу до 5-Б класу у складі:

1. Баленко Діана Андріївна

2. Банніков Андрій Олексійович

3. Василевський Володимир Костянтинович

4. Головченко Євгенія Дмитрівна

5. Дарніченко Микола Валентинович

6. Кобзар Ростислав Олександрович

7. Лопата Володимир Павлович

8. Махров Олександр Леонідович

9. Маслов Назар Олександрович

10. Сичов Владислав Васильович

11. Тітова Наталія Сергіївна

12. Шитілов Іларіон Андрійович

13. Старчак Марія Віталіївна

5 класу до 6 класу у складі:

1. Бичков Назар Олексійович

2. Жемчужникова Олександра Василівна

3. Жуков Микола Михайлович

4. Косман Ганна Віталіївна

5. Кравцов Олександр Олександрович

6. Кучеренко Рустам Олександрович

7. Кушнир Катерина Дмитрівна

8. Лєонов Валерій Олександрович

9. Морозова Анастасія Андріївна

10. Мустафа Давид Віталійович

11. Місік Владислав Георгійович

12. Олейник Дар’я Олександрівна

13. Поздняков Олексій Юрійович

14. Скрипниченко Марія Сергіївна

15. Степась Іван Юрійович

16. Лиманський Микола Костянтинович

17. Тарасова Марія Андріївна


18. Бобришова Аміна Джамшедівна

19. Горобинський Кирило Миколайович

20. Ігнатенко Катерина Костянтинівна

21. Месечко Михаіл Олексійович

22. Орзул Дмитро Володимирович

23. Піддубний Богдан Віталійович

24. Фомічова Аліна Максимівна

25. Гончаренко Микола Олександрович

26. Дибтан Микита Андрійович

6 класу до 7 класу у складі:

1. Барсамян Ані Норіківна

2. Бакаєва Таміла Олегівна

3. Білогурова Карина Сергіївна

4. Дука Денис Владиславович

5. Сібіркіна Віра Віталіївна

6. Чібізов Вадим Андрійович

7. Ямпольська Наталія Олександрівна

8. Януш Даніїл Федорович

9. Панічев Олег Дмитрович

10. Рибальченко Кузьма Едурдович

11. Попівща Анастасія Андріївна

12. Пастушенко Вероніка Олегівна

13. Лопата Ганна Павлівна

14. Богданов Михайло Костянтинович

15. Лиманська Нонна Радіївна

16. Лиманський Олексій Володимирович

17. Семенова Анастасія Сергіївна

18. Циганкова Єлизавета Анатоліївна

19. Яценко Олександр Олександрович

20. Тимофеєва Катерина Юріївна

7 класу до 8 класу у складі:

1. Анохін Сергій Олексійович

2. Бугайов Єгор Романович

3. Гарматюк Ярослав Сергійович

4. Голданова Діана В’ячеславівна

5. Гончарова Карина Олексіївна

6. Гордієнко Сергій Романович

7. Горобинський Данило Миколайович

8. Жиров Микита Валерійович

9. Іващенко Наталія Володимирівна

10. Мельниченко Максим Валерійович

11. Нікольченко Богдан Анатолійович

12. Сердюченко Роман Васильович

13. Сиротіна Анастасія Володимирівна

14. Ткаченко Карина Олександрівна

15. Федулова Анастасія Сергіївна

16. Чебирова Інна Олександрівна

17. Чебирова Юлія Олександрівна

18. Шестаков Микита Романович

19. Щербак Арсен Миколайович


8-А класу до 9-А класу у складі:

1. Баденко Олександр Сергійович

2. Барсамян Сона Норіковна

3. Ганя Анастасія Олегівна

4. Григоренко Ельдар Сергійович

5. Головчанський Андрій Іванович

6. Головчанська Наталія Іванівна

7. Золотарьов Михайло Миколайович

8. Золотарьова Олена Миколаївна

9. Овчинніков Олег Олегович

10. Осіпов Артур Володимирович

11. Осташкова Вікторія Олександрівна

12. Проценко Дмитро Валерійович

13. Соловйов Назар Андрійович

14. Сосюра Юлія Олександрівна

15. Шишкін Денис Володимирович

16. Мінкін Єгор Анатолійович

17. Порохняк Анастасія Олександрівна


8-Б класу до 9-Б класу у складі:

1. Волошина Валерія

2. Гриценко Анастасія

3. Кондратєв Олекесандр

4. Кнєжнік Ілля

5. Коробко Микита

6. Мільцев Максим

7. Мінін Владислав

8. Могілкіна Олеся

9. Мосенцев Артем

10. Оділов Богдан

11. Ожогіна Тетяна

12. Попроцька Олена

13. Стоцький Едуард

14. Усік Євген

15. Левенець Світлана Віталіївна

16. Діденко Анастасія


Кiлькiсть переглядiв: 108

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.